MycoPro

MycoPro, en yeni bilimsel ve klinik araştırma sonuçlarına dayanarak formüle edilmiş olan yüksek kaliteli tıbbi mantarları içerir.

Çınaraltı Sağlık Ürünleri Anonim Şirketi, dünya standartlarında kaliteli sağlık ürünlerini ve hizmetlerini Türkiye'de sunmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Yenilikçi düşünen ve araştırmacı kimliği olan profesyonel bir kadro tarafından kurulan Çınaraltı Sağlık Ürünleri Anonim Şirketi, sağlık sektörüne yüksek kaliteli tıbbi mantar ürünleri üreticisi MycoPro'nun Türkiye Distribütörlüğü'nü alarak girmiştir.

İngiltere Menşei

Hijyenik Üretim

Bilimsel ve Güncel

Tedavilere Yardımcı

Neden MycoPro


MycoPro en iyi tıbbi mantar ürünlerini üretmek için dünyanın önde gelen mantar üreticileriyle çalışmaktadır. İçerikler kalite ve maksimum biyolojik aktivite için titizlikle seçilmekte; ağır metal, mikrobiyolojik kalıntı ve 200'ün üzerindeki pestisid içermediklerine dair "bağımsız" laboratuvarlar tarafından test edilmektedir.


Özel İlgi

Dünyadaki herkes gibi her mantar da farklıdır ve özeldir. MycoPro her mantara bu bakış açısıyla yaklaşır ve onu kendi içerisinde değerlendirir.

Bilimsellik

MycoPro, bilimsel araştırmalar sonucunda mantarın maksimum faydayı sağlayan formu ne olarak tespit edildiyse üründe onu kullanır.

Geniş Yelpaze

MycoPro, tek mantar içeren ürünlerin yanında kronik durumlar için özel olarak formüle edilmiş ürünler de üretmektedir.


ŞİRKETİMİZ

Kaliteli ve bilimsel tabanlı sağlık ürünlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen, standartlara uyan değil standartları belirleyen bir firma olmayı öngörüyoruz. Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden asla ödün vermeden, seçkin kadromuz ile bilimsel ve klinik çalışmaları takip eden ve destekleyen, hasta haklarına saygı duyarak, yüksek kaliteli sağlık ürünleri ile toplumun çoğunluğunu tanıştırmak bunun sonucunda da toplumun sağlık düzeyini arttırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
  • Yenilikçiyiz.
  • Hedeflerimiz büyük.
  • Vizyoneriz.
  • Bilimseliz.


MAKALELER


Ürünlerimizin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış olup, ürünlerimizle ilgili yapılmış bilimsel çalışmalar burada dikkatinize sunulmaktadır.

Ürün Tipi

Satılan Ürün

Mutlu Müşteri

Ödül

Çınaraltı Sağlık Ürünleri Güvencesiyle


İthal ettiğimiz ürünler Sağlık Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Gümrük Bakanlığı denetiminden geçmektedir. Bugüne kadar ürünlerimiz sebebiyle herhangi bir yan etkiye maruz kalan kimse olmamıştır.